تاریخچه الگنگس!

شرکت بازرگانی امین گستر ساعت با توجه به اهمیت مقوله زمان از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه واردات ساعت الگنگس(الگانس) از کشور کره جنوبی تحت لیسانس سوییس آغاز کرده است و به عنوان نماینده انحصاری ساعت الگنگس در ایران می باشد.

این شرکت با هدف توزیع ساعتهایی با طراحی زیبا، قیمت مناسب و تنوع محصولات سعی بر تامین رضایت خاطر مشتریان دارد، و همچنین متعهد به حفظ حقوق مشتریان در ارائه محصولات خود می باشد.

رضایت مشتری اولویت اول ماست. ما پیوسته تمامی تلاش خود را در جهت ارائه محصولات و خدمات عالی که بیشترین رضایت را برای مشتریان به همراه داشته باشد و نیازها و انتظارات آنها را برآورده سازد، انجام داده و رکن اصلی توسعه فعالیتهای خود قرار می دهیم.

 

تمایز الگنگس!

ساعت الگنگس در جهت ایجاد تمایز و تفاوت با برندهای تجاری نظیر خود و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و جهانی شدن صنعت ساعت سازی ، به دلیل داشتن استانداردهای بالا در ساخت قاب ساعت و سیستم آیرودینامیک آن جهت تعبیه موتور، توانسته مجوز استفاده از برترین موتورهای سویِیسی را کسب کند. ۹۰درصد موتور استفاده شده در تولید مدلهای کلاسیک الگنگس ETA ساخت سوییس میباشد و مابقی موتورهای این دسته از محصولات ما موتور روندا گلد ساخت سوییس است.
 
موتورهای روندا به دو دسته طبقه بندی میشوند :
– ساخت سوییس
– ساخت هنگ کنگ
ساعت الگنگس از لحاظ تنوع در رنگ و طراحی و کیفیت صفحه یکی از کم رغیب ترین شرکتهای تجاری فروش ساعت در ایران میباشد.
 
یکی از تمایزات شرکت الگنگس وجود شیشه های ضد خش اورجینال در تولید ساعتهای این برند است ، که در اغلب ساعتهای موجود در ایران به دلیل گران قیمت بودن این نوع شیشه ، از آن.استفاده نمیشود.

 

چرا الگنگس؟

دلایلی که باید ساعت الگنگس خرید
 
  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • حضور در فروشگاه های معتبر
  • ارائه خدمات پس از فروش
  • وجود مدل های متنوع که توانسته سلایق مشتریان را تامین کند
  • ارائه گارانتی ۲ سال، انجام خدمات در کوتاهترین زمان ممکن
  • پاسخگویی مناسب به روند عرضه و تقاضا در بازار ایران
بند ساعت مچی