شرایط گارانتی ساعت مچی الگنگس:

به منظور استفاده از خدمات گارانتی، ارائه ضمانت‌نامه ، رسید خرید به همراه مهر فروشگاه با ذکر تاریخ خرید ، الزامی می‌باشد و ضمانت‌نامه بدون تاریخ خرید یا بدون مدت اعتبار و مشخصات وبدون شماره سریال کالا ، فاقد اعتبار است.

موارد ابطال گارانتی:

ساعتی که کد ضمانت، بر چسب هولوگرام یا شماره سریال آن مخدوش شده و یا با شماره سریال ساعت مطابقت ندارد شامل گارانتی نمی‌باشد.
ضمانت ساعت، محدود به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از بلایای طبیعی یا حوادث غیر مترقبه، ضربه, آتش، نفوذ مایعات یا مواد شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، زنگ زدگی، ، تغییر در قطعات ، دستکاری، تنظیم یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز نمی باشد.
صدماتی همچون شکستگی صفحه و قاب پشت آن و یا اثرات هرگونه ضربه برروی ساعت که هنگام انتقال توسط پست ، پیک ،شرکت های حمل و نقل و…. پدید آید حتی اگرساعت قبل از ارسال کاملا سالم بوده باشد، آن را از شرایط گارانتی خارج خواهد ساخت. لذا پیشنهاد می شود همواره و بخصوص پیش از ارسال ساعت به مرکز از تمامی اطلاعات خود نسخه پشتیبان و عکس تهیه نمایید.

آسیب های ناشی از نقص فنی ذاتی ساعت ، مواد بکار رفته در آن و شرایط تولید، تا تاریخ قید شده در گارانتی شامل گارانتی می باشد.

جهت استفاده از ویژگی های خدمات پس از فروش، نگهداری رسید خدمات،الزامیست؛ زیرا دارنده ی آن، صاحب ساعت یا نماینده ی وی محسوب می شود.
تشخیص درست عیوب ساعت برعهده ی کارشناسان مراکز خدمات پس از فروش است.
بررسی تطابق شرایط گارانتی با وضعیت فعلی ساعت مشتری در طول دوره گارانتی، صرفا به عهده کارشناس شرکت مرکزی می باشد.
اشکالات ظاهری ساعت از جمله خط و خش، شکستگی و تغییر رنگ در زمان تحویل با هماهنگی مشتری ثبت می شود.
در زمان تحویل ساعت، ارائه کد گارانتی معتبر الزامی است. در غیر این صورت هزینه تعمیرات طبق فاکتور از مشتری دریافت خواهد شد.
هر گونه تغییر در کارت گارانتی، و یا سریال مندرج روی دستگاه و یا داخل آن، موجب ابطال گارانتی خواهد شد.
تعمیر و تغییر توسط افرادی غیر از کارشناسان خدمات شرکت ، موجب ابطال گارانتی ساعت مورد نظر خواهد شد.

در گارانتی شرکت مرکزی، چنانچه ساعت خسارت دیده قابل تعمیر باشد تعمیر گردیده و در غیر اینصورت بر اساس تشخیص کارشناس فنی نسبت به تعویض ساعت پس از کسر استهلاک ازتاریخ شروع گارانتی اقدام می شود. ( ۲۹ % به علاوه ۲ % استهلاک ماهانه )

ثبت گارانتی

کاربر گرامی برای مشاهده ساعت هایی که متعلق به شما است و گارانتی آنها شروع شده است برروی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاهده ساعت ها